FAQ: Otázky a odpovědi

Zde naleznete odpovědi na vaše nejčastější dotazy. Pokud některá z níže uvedených otázek není relevantní, neváhejte se obrátit na kontaktní osobu, která je uvedena u vámi vybrané vzdělávací akce. Kontaktní údaje jsou uvedené vždy v dolní části webové stránky.

Jaký je rozdíl mezi jednorázovou registrací a registrací pomocí účtu?

Registrace pomocí účtu
Výhodou jsou uložené údaje potřebné k registraci na jednotlivé akce. V registračním formuláři je nemusíte opětovně vyplňovat, protože jsou automaticky předepsané. Na Váš uživatelský účet se ukládají všechny námi organizované vzdělávací akce. Máte tak zpětně přístup ke všem certifikátům, které jste získali za svoji účast. Rovněž zde můžete nalézt všechny Vaše daňové doklady.

Jednorázová registrace
Vámi vyplněné údaje během registrace se vztahují pouze pro danou akci. Při budoucí registraci je bude potřeba vždy znovu vyplnit. Nemáte zpětně přístup k certifikátům za uplynulé vzdělávací akce. Daňové doklady Vám budou zasílány e-mailem. Pokud materiály nebudete moci nalézt v emailu, bude nutné kontaktovat agenturu.

Změna osobních údajů

Pokud máte uživatelský účet, můžete údaje změnit přímo v něm. Pokud účet nemáte, kontaktujte prosím kontaktní osobu, která je uvedena u Vámi vybrané vzdělávací akce

Změna fakturačních údajů

Pokud máte uživatelský účet, můžete údaje změnit přímo v něm. Pokud účet nemáte, kontaktujte prosím kontaktní osobu, která je uvedena u Vámi vybrané vzdělávací akce.
Fakturační údaje by měly být napsané na tu osobu / instituci, která hradí zálohovou fakturu.

Jak založit účet?

Účet můžete založit na stránkách Ahou (vpravo nahoře ikona přihlášení) nebo zde na tomto odkaze. Rovněž je možné založit si ho během registrace na konkrétní akci. Registrační formulář nabízí možnost "Nemám účet Ahou, založit".

Jak změnit heslo?

Změnu hesla můžete provést přímo ve svém uživatelském účtu.
Pokud si heslo nepamatujete, v registračním formuláři na Vámi vybranou akci si vygenerujte nové heslo pod možnosti Zapomenuté heslo, změnit. Vygenerované heslo má platnost 60 minut. Poté pozbývá platnosti a je nutné si zažádat o nové. Proto doporučujeme si heslo co nejdříve změnit ve svém účtu.

Jak zrušit registraci

Ve svém uživatelském účtu. Pokud žádný nemáte, kontaktujte s touto žádostí kontaktní osobu, která je uvedena u Vámi vybrané vzdělávací akce.
Pokud se se zrušením registrace pojí uhrazená faktura a chtěli byste vrátit uhrazenou částku, kontaktujte kontaktní osobu. Upozorňujeme, že na zrušení již uhrazené registrace se vztahují storno poplatky, které jsou specifikované na webové stránce konkrétní akce.

Co je ČLK číslo?

Na základě členského čísla ČLK Vám jsou připsány kredity v rámci celoživotního vzdělávání. Bez nich to není možné.
Námi organizované vzdělávací akce jsou primárně pořádané dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK nebo u ČLnK není li uvedeno na webových stránkách příslušné vzdělávací akce jinak.

Nepřišel mi daňový doklad

Daňové doklady jsou zasílány na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v sekci Fakturační údaje v registrační formuláři.
Zkontrolujte ostatní záložky na svém emailu jako spam / nevyžádána pošta / promoakce / sociální sítě...
Pokud zprávu s dokladem nenaleznete ani zde, kontaktujte kontaktní osobu, která je uvedena u Vámi vybrané vzdělávací akce.

Neobdržel jsem potvrzující e-mail

Zkontrolujte ostatní záložky na svém emailu jako spam / nevyžádána pošta / promo akce / sociální sítě...
Pokud zprávu nenaleznete ani zde, kontaktujte kontaktní osobu, která je uvedena u Vámi vybrané vzdělávací akce.

Neobdržel jsem pokyny k provedení platby

Zkontrolujte ostatní záložky na svém emailu jako spam / nevyžádána pošta / promo akce / sociální sítě...
Pokud pokyny nenaleznete ani zde, kontaktujte kontaktní osobu, která je uvedena u Vámi vybrané vzdělávací akce.

Jak uplatnit slevový kód?

Slevový kód napíšete do stejnojmenné kolonky v registračním formuláři na vzdělávací akci.
Pokud registrační formulář neobsahuje kolonku slevový kód, tak ho není možné uplatnit.
Slevový kód je nepřenosný.

Kde najdu potvrzení o registraci na akci?

Po registraci na vzdělávací akci Vám bude z našeho systému automaticky odeslán potvrzovací e-mail.
Pokud máte založen uživatelský účet, naleznete akci, na kterou jste se zaregistrovali, přímo v něm, konkrétně v seznamu Účast na akcích.

Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.
Otevřít preference
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.