Jste lékař?

a chcete rozšířit své terapeutické možnosti? Pojďte studovat homeopatii na mezinárodní úrovni! Homeopatická lékařská asociace - odborná společnost, ve spolupráci s Centrem vzdělávání a rozvoje homeopatie CEDH připravila odborný koncept seminářů pro lékaře, farmaceuty a klinické psychology - DTH. Diplom homeopatické terapie je roční vzdělávací program.

Co se v seminářích naučíte?

Předepisovat homeopatické léky pro akutní i chronické patologie, s nimiž se setkáváte denně ve svých ordinacích.
Homeopatickou metodologii, její Materii medicu a terapeutické postupy.
Již od prvních seminářů budete moct předepisovat homeopatické léky a budete tak schopni naplnit očekávání svých pacientů.
Na konci vzdělávání složíte zkoušku, na základě které obdržíte „Diplom z homeopatické terapie“.

Proč studovat homeopatii?

Přes veškerý pokrok v medicíně lidstvo jako celek není zdravější. Naopak: nárůst alergií, imunodeficientních stavů, chronického únavového syndromu a podobných komplexních diagnóz svědčí o tom, že celková úroveň obranyschopnosti se zhoršuje. I když akutní medicína a operativní obory udělaly obrovský pokrok – stále zůstávají velké rezervy v oblasti prevence a sekundární prevence. A zde může účinně pomoci právě homeopatie.  
Zdravotní péče je stále nákladnější. Povzbuzením vlastní obranyschopnosti lze zkrátit léčení a snížit počet recidiv nemocí. Homeopatie je léčba ekologická – homeopatické léky nemají toxické účinky. Moderní medicína je personifikovaná – tedy individualizuje léčebnou strategii. Homeopatie je stejně jako psychosomatika součástí nové, integrativní medicíny.
Je to experimentální vědecká metoda, která funguje již 200 let a v současné době ji praktikuje asi 150 000 lékařů po celém světě. Je třeba, aby pacienti získávali kvalitní informace o metodách komplementární a alternativní medicíny přímo od lékaře nebo odborníka ve zdravotnictví. Homeopatie Vám otevře nové možnosti ke zkvalitnění vámi poskytované zdravotní péče.

Termín a místo

Praha - Hotel Ilf

Městská hromadná doprava:
Metro - zastávka Budějovická, linka C
Autobus - zastávka Budějovická
Víkendové semináře probíhají tyto dny:
1. den pátek od 10.00 do 18.00
2. den sobota od 9.00 do 17.00
3. den neděle od 9.00 do 17.00
Změna lektora vyhrazena.
V případě nenaplnění kurzu, máme právo kurz zrušit, či přesunout na jiné místo konání.

Ceník

Cyklus za zvýhodněnou cenu

Pro lékaře a farmaceuty
☉ Platba do 31.8.2023

9 800 Kč

registrace

Cyklus za zvýhodněnou cenu

Pro studenty a rezidenty
☉ Platba do 31.8.2023

4 900 Kč

registrace

Cyklus za plnou cenu

Pro lékaře a farmaceuty
☉ Platba od 1.9.2023

12 900 Kč

registrace

Cyklus za plnou cenu

Pro studenty a rezidenty
☉ Platba od 1.9.2023

6 450 Kč

registrace
Storno podmínky - 30 dnů před datem konání prvního víkendu akce je účtován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb.

Partneři

Partner

Logo

Bc. Monika Šebestová / Project manager
V případě dotazů mě kontaktujte v pracovních dnech od 9.00 do 17.00 na email monika@ahoupr.cz nebo telefonicky na +420 774 706 569 Chcete být pravidelně informováni o vzdělávacích programech? Odebírejte novinky přímo do emailu.

Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.
Otevřít preference
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.