Jste lékař?

Dvoudenní kurz, který je vstupní branou do specifických modulů. Cílem je naučit se jazyk homeopatie a poznat nástroje, kterými můžete aplikovat novou terapeutickou metodu. Již po absolvování tohoto kurzu budete schopni předepisovat účinně homeopatické léky.
Klinická homeopatie v kontextu medicíny - Homeopatické léky - Vyšetření pacienta a preskripce - Materia medica - Klinické případy - Základní podmínky doporučení u chronických onemocnění - Citlivý typ - Způsoby reakce - Možnosti homeopatie - Klinické případy.

Struktura vzdělávacího programu

Podstata klinické homeopatie je vstupním vzdělávacím modulem MTH. Jedná se o dvoudenní kurz s možností navazujícího studia se zaměřením na Pediatrii, Dýchací potíže a nově i na Psychosomatické poruchy.

Termín a místo

Praha - Hotel Ilf

Prezenční semináře probíhají tyto dny:
1. den pátek od 10.00 do 18.00
2. den sobota od 9.00 do 17.00
Online webináře probíhají tyto dny:
1. den pátek od 17.00 do 20.00
2. den sobota od 17.00 do 20.00
Změna lektora vyhrazena.
V případě nenaplnění kurzu, máme právo kurz zrušit, či přesunout na jiné místo konání.
K tomu, abyste se mohli zapsat do navazujcích modulů (Pediatrie, Dýchací potíže, Psychosomatika), musíte povinně absolvovat kurz Podstata klinické homeopatie.
Pokud jste již absolvovali vzdělávání DTH (Diplom homeopatické terapie), není nutné absolvovat úvodní kurz Podstata klinické homeopatie.

Ceník

Lékař

Pro ambulantní lékaře

2 000 Kč

registrace

Student

Pro studenty 4. a 5. ročníků LF a VF a rezidenty

1 000 Kč

registrace
Po skončení celého odborného programu získáte certifikát o absolvování.
Storno podmínky - 30 dnů před datem konání akce je účtován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb.

Partneři

Partner

Logo

Bc. Monika Šebestová / Project manager
V případě dotazů mě kontaktujte v pracovních dnech od 9.00 do 17.00 na email monika@ahoupr.cz nebo telefonicky na +420 774 706 569 Chcete být pravidelně informováni o vzdělávacích programech? Odebírejte novinky přímo do emailu.

Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.
Otevřít preference
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.