Body Festival 2020 byl kvůli pandemii Covid 19 zrušen.Takové bylo první BODY ...

tak trochu "jiný"

festival zdraví pro celou rodinu

diskuze s odborníky narovinu
6. — 7. září 2019 / od 10.00 / Praha - Pragovka

BodyFestival (GLOSA) největší oslava zdraví s podporou lékařů v České republice, která přivede do Pragovky více než dvě desítky kapacit na téma: zdraví, sport a prevence. Těšit se můžete na inspirativní a praktické přednášky, intenzivní workshopy pod dohledem zkušených lektorů. Získejte přístup k nejnovějším poznatkům o zdravém životním stylu.
Je na čase být lepším já! — Vstupenky jsou dostupné na GOOUT

Co očekávat?

Přednášky — Učte se od odborníků! Přijďte se inspirovat na přednášky, které se budou věnovat takovým tématům, jako je očkování, kojení a jeho podpora, zero waste či význam zubní hygieny. Získejte přístup k nejnovějším poznatkům a zapojte se do diskuzí.

26 přednášek / 50 workshopů
Pop up — Jste zvědaví, co na vás mají připraveného vystavovatelé na svých stáncích? Máte správné pohybové návyky nebo si ničíte záda v kanceláři? Zkoušeli jste někdy hormonální jógu a znáte její účinky? Zvládáte techniku samovyšetření prsou a varlat? Umíte říct drogám ne a víte o nich celou pravdu?

Pátek 6. žáří 10.00 – 20.00 / Sobota 7. žáří 10.00 – 18.00

Kde? Co? Kam?

Adresa — Kolbenova 923/34A 19000, Praha 9
Tram — zastávka Poštovská 6 11 14 16 94
Metro B — Kolbenova

Parking — v okolí areálu velmi omezený

Přednášející

PhDr. Petr Kačena
pracuje jako psycholog v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy. Párové a individuální terapii se věnuje i ve své soukromé praxi. Nejvíce využívá principy tzv. krátkodobé terapie zaměřené na řešení. Dále působí jako lektor psychologie a osobního rozvoje, aktuálně hlavně pod vlastní značkou Škola psychologie.
PharmDr. MVDr. Vilma Vranová, PhD.
je odborný asistent Ústavu aplikované farmacie Farmaceutické fakulty Veterinární a farmaceutické
university Brno, garant předmětu Zdravotní výchova, výuka předmětů Farmaceutická péče, Zdravotní
výchova. Autorka a lektorka projektu ČLnK Odvykání kouření v lékárnách.
doc. MUDr. Vilma Marešová, CSc.
byla přednostkou I. infekční kliniky 2. LF UK Nemocnice Na Bulovce a vedla Katedru infekčních nemocí IPVZ, kde stále přednáší. Je členkou mnoha odborných a vědeckých společností v ČR (ČLS JEP), i v zahraničí (FAIDM) skupiny odborníků střední Evropy pro léčbu antibiotiky. Vyjadřuje se k infekčním onemocněním v mediích.
Prof. MUDr. Jiří Raboch, DrSc.
je přednostou PK VFN a 1. LF UK. Je předsedou Spolku českých lékařů v Praze. Byl členem exekutivy Asociace evropských psychiatrů a reprezentantem WPA. Jeho odborné zájmy se týkají především afektivních poruch a zdravého životního stylu. V roce 2012 obdržel Medaili za zásluhy o stát v oblasti vědy, výchovy a školství.
Bc. Adéla A. Bavlšíková
je Zakladatelka Centra hormonální jógy v České republice a jedna z prvních certifikovaných lektorek této metody u nás. Jako lektorka působí od roku 2011, jejími kurzy prošlo už více než 5000 žen. V současné době se věnuje hlavně osvětě a také pomáhá certifikovaným lektorkám v prohlubování znalostí v oblasti Hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues.
Ing. Hana Střítecká, Ph.D.
pracuje jako vysokoškolský pedagog FVZ UO, lektor kurzů výživový poradce a je ředitelkou, garantkou a spolutvůrcem systému hodnocení kvality potravin občanského sdružení FÉR potravina. Zapojuje se do obecného vzdělávání běžné populace v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Spolupracuje s pořady Černé Ovce České televize, A Dost či s časopisem Dtest.
MUDr. Milan Trojánek, Ph.D.
je lékař a pedagog, který se věnuje infekčnímu lékařství. Pracuje na Klinice infekčních, parazitárních a tropických nemocí Nemocnice Na Bulovce, zároveň učí na 2. LF UK, kde předsedá akademickému senátu, a vede Katedru infekčních nemocí IPVZ. Mezi jeho hlavní zájmy patří správné užívání antibiotik v praxi lékaře.
Bcs. Tomáš Bizoň
dlouhá léta profesionální tenista, poté trenér tenisu. Absolvent FTVS. Později, během studia a reprezentace americké university v tenise objevil CrossFit. Raketu vystřídala osa a kurty tělocvična.
Dnes se snaží vést své atlety tak, aby se stále posouvali vpřed. A především, aby se vyhnuli běžným bolestem sedavého způsobu života.
Tomáš Vakrman
Spoluzaložil startup Mutumutu, který se zabývá pojištěním života a výpadku příjmu. Jeho hlavním úkolem bylo vytvořit program, díky kterému Mutumutu vrací peníze zpět lidem, kteří žijí zdravě. Dříve působil jako konzultant v EY a Creative Dock, kde se zabýval využitím moderních technologií v pojišťovnictví. Nadšenec do inovací.
PhDr. Václav Mertin
je dětský psycholog, působící na katedře psychologie FFUK. Čtyřicetipětileté praktické zkušenosti z poradenské činnosti. Zabývá se veškerou psychologickou problematikou týkající se vývojové,
pedagogické a školní psychologie, dále specificky rozvojem a podporou čtenářských dovedností,
domácím vzděláváním.
MUDr. Věra Budková
je praktický pediatr. Deset let vedla dětské oddělení Nemocnice Písek - lůžková část JIP, nedonošenci, kojenci. Vystudovala Holandskou, Anglickou a Francouzskou homeopatickou školu - deset let vede Homeopatickou poradnu ve světě homeopatie, je členkou výboru sekce HLA. Mezinárocní škola CEDH klinické homeopatie 1990-2017.
MUDr. Martina Holá
po studiu 2. LF UK v Praze pracovala jako sekundární lékař na dětském oddělení nemocnice v Žatci. Od roku 2000 pracuje jako dětská lékařka v soukromé ordinaci Sanare v ČB. V roce 2010 ukončila studium homeopatie (CEDH). V současné době také vede homeopatickou poradnu v ČB a jako lektor se podílí na dalším vzdělávání lékařů v homeopatii.

RNDr. Marek Liška, Ph.D.
vede útvar vodohospodářských laboratoří ve státním podniku Povodí Vltavy. Odborně se zabývá zejména problematikou monitoringu toků a nádrží a hodnocením kvality vody. V posledních letech se také úzce zaměřil na problematiku výskytu tzv. mikropolutantů ve vodách, zejména pesticidů, farmak a dalších specifických látek.
Mgr. Karel Malimánek
pracuje jako psycholog a psychoterapeut v ambulanci Moje já, kde je zařazen do předatestační přípravy v oboru klinická psychologie. Od roku 2012 je kandidátem individuální sekce České
společnosti pro psychoanalytickou psychoterapii. Dále působí jako pedagog na FAMU a lektor přípravných kurzů a kurzů pro veřejnost pod vlastní značkou Škola psychologie.
MDDr. Václav Manhart
vystudoval zubní lékařství na Karlově Univerzitě v Hradci Králové. Ve své praxi Manhartova zubárna v Praze, se věnuje komplexní péči, při které klade důraz na prevenci, estetiku a rodinný přístup k pacientům. Manhartova zubárna nabízí
nejmodernější a především kvalitní technické vybavení umožňující složité zákroky zajišťující
prodloužení životnosti zubů.
Ing. Šárka Petrovičová
působila jako nákupčí v plynárenství i v potravinářském průmyslu. Od jakživa se zajímala o svět kolem nás, s příchodem dětí pak ještě více začala vnímat potřebu přispět tomu, aby se nám tu žilo lépe. Kromě dlouhodobé spolupráce s některými neziskovými společnostmi si tedy otevřela bezobalový obchod a šíří myšlenku redukce odpadu formou přednášek.
Ing. Martina Táborská
je trochu akrobatka i inženýrka, spolumajitelka Bubalus - vystudovala fakultu biomedicinského inženýrství na ČVUT. Několik let pracovala ve stomatologii. Nyní působí ve společnosti, která vyvíjí zdravotnické přístroje (pro fyzioterapii a kardiologii). Stojí si za názorem, že pravidelný pohyb patří k životu a že nikdy není pozdě zařadit ho mezi priority.
Lenka Velebilová, DiS
je dentální hygienistka.Ppůvodně zdravotní sestra, jako dentální hygienistka působí od roku 2005. Nyní pracuje v soukromém zubním zařízení v Praze. Je dlouletou členkou Asociace dentálních hygienistek ČR, kde aktivně působila v různých orgánech a ve vedení asociace. V dubnu 2018 byla zvolena prezidentkou ADH ČR (www.asociacedh.cz).
Petr Bavlšík
je spoluzakladatel Centra hormonální jógy, který aktivně vede výukové kurzy se zaměřením na správné fungování mužského hormonálního systému a dále diabetu po celé České republice. Tyto dvě cvičební jógové sestavy přináší při pravidelné praxi skvělé výsledky. Petr Bavlšík je jedním z prvních lektorů(mužů) těchto dvou metod na světě.
MUDr. Jana Vraná
je stomatoložka s pětadvacetiletou zkušeností v rámci své soukromé praxe. Zabývá se souvislostmi stavu chrupu a celkového zdraví pacientů. Pracuje v oborech parodontologie, záchovné stomatologie i protetiky. Využívá nových metod i technologií, homeopatie, akupunktury, EAV i FRM. Cílem je zachovat pacientům jejich vlastní zdravé zuby za použití co možná nejšetrnějších postupů.
Ing.arch. Otakar Chochola
je architekt, učitel Feng Shui, Taichi, Předseda České asociace Wudangkungfu. V současné době pracuje ve vlastním ateliéru Chochola v Praze. V roce 2006 založil Českou školu Feng Shui, kde vychovává následovníky v oboru. Po dobu své praxe publikuje v médiích své znalosti v oboru Feng Shui a čínské astrologie, jejichž je propagátorem.
MUDr. Jiří Krombholz
znalec v oboru psychiatrie. Hlavní odborný zájem psychoterapie, individuální a skupinová, dynamicky orientovaná. Je mnoho návodů, jak si zajistit klidné a pohodové stáří. řada lidí prožívá stáří smutné, nepohodové. I tito lidé mají právo mít na svoje prožívání návod. Přednáška nabízí několik cest, jak si nepohodové stáří zajistit.
Bc. Romana Gogelová
je v současné době pracuje jako soukromá komunitní porodní asistentka, pečuje o ženy v období přípravy na porod  a v poporodním období, od roku 1989 do roku 2018 působila v KNTB Zlín jako porodní asistentka na oddělení porodního sálu a šestinědělí a rizikového těhotenství. Více informací o aktivitách naleznete na gogelovaromana.cz
MUDr.Václava Hronová
praktická lékařka, lektorka jogy a čchi kungu. Pracuje jako všeobecný praktický lékař. Vede pravidelné lekce jogy pro zdravá záda a zdravotní cvičení s prvky jogy a čchi kungu pro seniory.
V roce 2018 se jako dobrovolník zapojila do projektu „Seniorem s radostí“, který zajišťuje po celé
republice bezplatné aktivity pro starobní a invalidní důchodce,
Ing.arch. Otakar Chochola
je architekt, učitel Feng Shui, Taichi, Předseda České asociace Wudangkungfu. V současné době pracuje ve vlastním ateliéru Chochola v Praze. V roce 2006 založil Českou školu Feng Shui, kde vychovává následovníky v oboru. Po dobu své praxe publikuje v médiích své znalosti v oboru Feng Shui a čínské astrologie, jejichž je propagátorem.
Ing. Jan Petrovič
působil několik let jako analytik a projektový manažer velkých IT firem.  Od jakživa se zajímal o svět kolem nás, s příchodem dětí pak ještě více začal vnímat potřebu přispět tomu, aby se nám tu žilo lépe. Kromě dlouhodobé spolupráce s některými neziskovými společnostmi si tedy otevřel bezobalový obchod a šíří myšlenku redukce odpadu formou přednášek.
Bc. Lukáš Bechyně
se protidrogové prevenci věnuje více než 10 let. Jeho přednáškami prošlo přes 25.000 dětí ZŠ, SŠ a další stovky rodičů. Lukáš je ředitelem organizace Řekni ne drogám – řekni ano životu, která se protidrogovým
vzděláváním dětí zabývá od roku 2002. Jak sám říká: „Primární protidrogová prevence a včasné efektivní vzdělání je klíčem k budoucímu úspěchu.
MUDr.Václava Hronová
praktická lékařka, lektorka jogy a čchi kungu. Pracuje jako všeobecný praktický lékař. Vede pravidelné lekce jogy pro zdravá záda a zdravotní cvičení s prvky jogy a čchi kungu pro seniory.
V roce 2018 se jako dobrovolník zapojila do projektu „Seniorem s radostí“, který zajišťuje po celé
republice bezplatné aktivity pro starobní a invalidní důchodce,

Program

Své zdraví máte ve svých rukou, víc než si myslíte!

Body Festival má za cíl prostřednictvím lékařů a odborníků informovat širokou veřejnost o problematice zdraví a zdravého životního stylu na více úrovních. Témata se dělí do čtyř základních kategorií: zdraví / mysl / tělo / trend

Pátek / 6. září

10.00
Otevíráme festival
Blok / Umíš posílit tělo a duši? 🧘🏋️
11.00 — 11.30
3 klíčové věci, které o drogách nevíte
zdraví
Bc. Lukáš Bechyně
11.30 — 11.45
Neničme se při běžných pohybech každodenního života (Crossfit jako průvodce správnými pohybovými návyky)
tělo
Bcs. Tomáš Bizoň
11.45 — 12.00
Crossfit a jeho výhody napříč generacemi (protože co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš)
tělo
Ing. Martina Táborská
12.00 — 12.20
Cvičením k hormonální rovnováze
mysl
Bc. Adéla A. Bavlšíková
12.20 — 12.40
Hormonální jóga pro muže a diabetiky
mysl
Petr Bavlšík
Blok / Co ještě nevíš o zdravé výživě! 🍗🍕🥦🥑
13.00 — 13.30
Životní styl a duševní zdraví
mysl
Prof. MUDr. Jiří Raboch, DrSc.
13.30 — 14.00
Skutečně víme co jíme?
zdraví
Ing. Hana Střítecká, Ph.D.
14.00 — 14.30
Zdravá výživa - zdravé dítě - můžeme toto ovlivnit?
zdraví
MUDr. Věra Budková
14.30 — 15.00
Kojení a jeho podpora – podporujeme zdraví dětí kojením
zdraví
Bc. Romana Gogelová
Blok / Očkování #narovinu
15.20 — 15.50
Očkování a co od něj lze očekávat
zdraví
doc. MUDr. Vilma Marešová, CSc.
15.50 — 16.20
Očkování v praxi - jak přistupovat k očkování individuálně
zdraví
MUDr. Martina Holá
Blok / Od rostlin k chemii a zase zpět 🌱
16.40 — 17.10
Antibiotika - proč je musíme užívat s rozumem?
zdraví
MUDr. Milan Trojánek, Ph.D.
17.10 — 17.40
Rostliny v léčbě infekčních onemocnění
zdraví
PharmDr. MVDr. Vilma Vranová, PhD.
17.40 — 18.10
Voda není jen H2 a O; aneb co vše dnes obsahuje voda v řece!
zdraví
RNDr. Marek Liška. Ph.D.
20.00
Zavíráme festival


Sobota / 7. září

10.00
Otevíráme festival
Blok / Umíš se smát a můžeš? 😁
11.00 — 11.30
Správná péče o zuby aneb jen kartáček nestačí
zdraví
Lenka Velebilová, DiS
11.30 — 11.45
Prevence – ovlivňuje naše zdraví, vitalitu, finance
zdraví
MUDr. Jana Vraná
11.45 — 12.00
Správná péče o dětský chrup a co je v ní nového?
zdraví
MDDr. Václav Manhart
12.00 — 12.20
Technologie a prevence - novinky a trendy
trend
Tomáš Vakrman
Blok / Zamysli se! 🤔
12.40 — 13.10
Jak partnerské vztahy ovlivňují naše zdraví
mysl
PhDr. Petr Kačena
13.10 — 13.40
Psychoanalýza aneb jak najít smysl života
mysl
Mgr. Karel Malimánek
13.40 — 14.10
Radosti a úskalí při výchově dětí
mysl
PhDr. Václav Mertin
14.10 — 14.40
Stárnete rádi?
mysl
MUDr. Jiří Krombholz
14.40 — 14.50
Seniorem s radostí? (aktivní život jako prevence stárnutí)
mysl
MUDr. Václava Hronová
Blok / Čím vším můžeš ovlivnit svůj život? 💧♻️🎍
15.10 — 15.40
Proměny života podle Feng Shui
trend
Ing. arch. Otakar Chochola
15.40 — 16.10
Zero waste v praxi (aneb jak začít redukovat odpad a nezbláznit se z toho)
trend
Ing. Jan Petrovič / Ing. Šárka Petrovičová
18.00
Zavíráme festival

Pátek / 6. září

13.00 — 13.30
3 klíčové věci, které o drogách nevíte (navazující workshop)
zdraví
Bc. Lukáš Bechyně
13.45 — 14.15
Konec doby klecové
zdraví
Ing. Romana Šonková
14.30 — 15.00
Jak předcházet zubnímu kazu a parodontóze?
zdraví
MDDr. Hana Velebilová
15.15 — 15.45
Skutečně víme co jíme? (navazující workshop)
zdraví
Ing. Hana Střítecká, Ph.D.
16.00 — 16.30
Poporodní hojení (navazující workshop)
zdraví
Bc. Romana Gogelová
16.45 — 17.15
Očkování v praxi - jak přistupovat k očkování individuálně (navazující workshop)
zdraví
MUDr. Martina Holá
17.30 — 18.00
Jak předcházet zubnímu kazu a parodontóze?
zdraví
MDDr. Hana Velebilová

Sobota / 7. září

11.00 — 11.30
Konopí ≠ Marihuana
trend
Ing. František Bednařík
11.45 — 12.15
Jak správně pečovat o své zuby a dásně?
zdraví
Bc. Lenka Kratochvílová
12.30 — 13.00
Mikrobiom ve vztahu ke zdraví a nemoci
zdraví
RNDr. Petr Ryšávka
13.15 — 13.45
Jak podnikat a nezbláznit se (aneb jak se vyhnout syndromu vyhoření)
mysl
Bc. Vanda Horáčková Seidelová
14.00 — 14.30
Jak správně pečovat o své zuby a dásně?
zdraví
Bc. Lenka Kratochvílová
14.45 — 15.15
Jak běhat zdravě s Mutumutu
zdraví
...
15.15 — 15.45
Cvičení s balónem tak trochu jinak
zdraví
Bc. Pavel Kosť
16.00 — 16.30
Noste svojí tvář, aneb líčení květinami v souladu s osobností
Trend
Martin Goga

Pátek / 6. září

13.30 — 14.00
Hořčík a jeho klíčová role v lidském organismu
zdraví
Mgr. Jana Kubíčková
14.15 — 14.45
Léčby imunity pleti
trend
Dis. Šárka Gribáčová
15.00 — 15.30
Hlídej se!
zdraví
Bc. Michaela Tůmová / Petr Koukal
15.45 — 16.15
Doplňky stravy jako obchodní komodita
trend
Mgr. Jana Kubíčková
16.30 — 17.00
Hormony a jejich vliv na metabolismus
zdraví
Mgr. Jana Havlíčková
17.15 — 17.45
Mikrobiom ve vztahu ke zdraví a nemoci
zdraví
RNDr. Petr Ryšávka
18.00 — 19.00
Obezita v dětském věku
zdraví
MUDr. Jitka Kytnarová, Ph.D.

Sobota / 7. září

11.30 — 12.00
Noste svojí tvář, aneb líčení květinami v souladu s osobností
Trend
Martin Goga
12.15 — 12.45
Jak běhat zdravě s Mutumutu
zdraví
...
13.00 — 13.30
Pracujte na svém zdraví v kanceláři
Trend
Ing. arch. Karel Goláň
13.45 — 14.15
Jsme schopni definovat zdravou výživu?
trend
Mgr. Andrea Jakešová / Ing. Mgr. Veronika Pourová
14.30 — 15.00
Úleva nejen od bolavých zad
zdraví
Mgr. Lucie Dlasková
15.15 — 15.45
Jsme schopni definovat zdravou výživu?
trend
Mgr. Andrea Jakešová / Ing. Mgr. Veronika Pourová
16.00 — 16.30
Proměny života podle Feng Shui
trend
Ing. arch. Otakar Chochola

Pátek / 6. září

13.00 — 13.30
Základy první pomoci, aneb co musíš vědět i ty!
zdraví
Bc. Veronika Brožová
13.45 — 14.15
Diagnostika dle tradiční čínské medicíny
zdraví
Alena Bernardová
14.30 — 15.00
Základní neodkladná resuscitace - potřebuješ jen dvě ruce!
zdraví
Bc. Veronika Brožová
15.15 — 15.45
Diagnostika dle tradiční čínské medicíny
zdraví
Alena Bernardová
16.00 — 16.30
Bezpečné použití AED - elektrický výboj, který zachraňuje
zdraví
Bc. Veronika Brožová
16.45 — 17.15
Pracujte na svém zdraví v kanceláři
zdraví
Ing. arch. Karel Goláň
17.30 — 18.00
Neúrazové stavy ohrožující život - podceňovaní zabijáci
zdraví
Bc. Veronika Brožová

Sobota / 7. září

11.00 — 11.30
Jak poznat kvalitní ženšen?
zdraví
PharmDr. Lucia Havlíková
11.45 — 12.15
Základy první pomoci, aneb co musíš vědět i ty!
zdraví
Dominik Horn, DiS.
12.30 — 13.00
Očista mysli a těla aneb SAUNOVÁNÍ a jeho vliv na naše zdraví
trend
Mgr. Daniela Horáková, DiS.
13.15 — 13.45
Základní neodkladná resuscitace - potřebuješ jen dvě ruce!
zdraví
Dominik Horn, DiS.
14.00 — 14.30
Je přírodní kosmetika opravdu účinná?
zdraví
PharmDr. Lucia Havlíková
14.45 — 15.15
Bezpečné použití AED - elektrický výboj, který zachraňuje
zdraví
Dominik Horn, DiS.
15.30 — 16.00
Očista mysli a těla aneb SAUNOVÁNÍ a jeho vliv na naše zdraví
trend
Mgr. Daniela Horáková, DiS.
16.15 — 16.45
Neúrazové stavy ohrožující život - podceňovaní zabijáci
zdraví
Dominik Horn, DiS.

Pátek / 6. září

13.00 — 14.00
Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodrigues (navazující workshop)
zdraví
Bc. Adéla A. Bavlšíková
14.15 — 14.45
Úleva nejen od bolavých zad
zdraví
Mgr. Lucie Dlasková
15.00 — 15.30
Cvičení s balónem tak trochu jinak
zdraví
Bc. Pavel Kosť
15.45 — 16.15
Jóga jako životní styl
trend
Adéla Porubská
16.30 — 17.30
Funkční trénink a co to doopravdy znamená
trend
Jakub Bína
17.45 — 18.45
Základy zdraví aneb bosá chůze, bosé boty, nahé oblečení a přirozený pohyb
trend
Ing. Petr Mühlhans
19.00 — 19.30
Jóga - prevence pro vyrovmamou mysl a zdravé tělo
trend
Milena Kalousová

Sobota / 7. září

11.00 — 11.30
Rodinná jóga, aneb jak se na sebe více naladit?
trend
Bc. Petra Dušková
11.45 — 12.45
CrossFit na vlastní kůži
tělo
Bcs. Tomáš Bizoň
13.00 — 14.00
Život bez cukru
trend
Karolína Kostroňová (Nováková)
14.15 — 14.45
Yoga Movement
zdraví
...
15.00 — 15.30
Arnika – hojivá pomocnice pro malé i velké
zdraví
Bc. Romana Gogelová
16.00 — 17.00
Porod – Co můžeme udělat pro svůj dobrý porod
zdraví
Bc. Romana Gogelová

Workshop

Bc. Lenka Kratochvílová
Jak správně pečovat o své zuby a dásně?
V první části workshopu se seznámíme s nejčastějšími onemocněními dutiny ústní: zubním kazem, zán... Více

Jakub Bína
Funkční trénink a co to doopravdy znamená
Zpěvák a profesionální trenér na plný úvazek. Třináct let je frontmanem skupiny Skyline... Více

RNDr. Petr Ryšávka
Mikrobiom ve vztahu ke zdraví a nemoci
V rámci workshopu se zaměříme na sdělení nových poznatků týkajících se střevní mikrofló... Více

Karolína Kostroňová (Nováková)
Život bez cukru
Zdraví každého z nás je odrazem toho jak a jakým způsobem žijeme, jak se
stravujeme, kým... Více

Ing. arch.Karel Goláň
Pracujte na svém zdraví v kanceláři?
Každé ráno poctivě cvičíte jógu, ale potom celý den sedíte v kanceláři, proléváte sekávou... Více

Adéla Porubská
Jóga jako životní styl
Jóga je pro všechny bez ohledu na věk, flexibilitu nebo zdravotní stav. Pokud
dýcháte, můžete cvičit jógu. Přemýšleli jste... Více

Ing. Hana Střítecká, Ph.D.
Jak se vyznat v etiketě potravin (navazující workshop)
Informace na obalech (etiketách) potravin jsou vytištěny poměrně... Více

Bc. Veronika Brožová
Základy první pomoci, aneb co musíš vědět i ty!
První pomoc není jen obvazování a resuscitace. První pomoc je především otázka zajištění... Více

Milena Kalousová
Jóga - prevence pro vyrovmamou mysl a zdravé tělo
Jóga představuje velice systematický přístup, který vede od každodenní... Více

Bc. Vanda Horáčková Seidelová
Jak podnikat a nezbláznit se (aneb jak se vyhnout syndromu vyhoření)
Přemýšlíte o vlastním podnikání, ale... Více

Bc. Adéla A. Bavlšíkov
Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodrigues (navazující workshop)
Celosvětově známá jógová terapeutická metoda, kterou vytvořila Dinah... Více

Ing. arch. Otakar Chochola
Proměny života podle Feng Shui (navazující workshop)
Výpočet osobního energetického čísla Ming Gua a základní popis, afinita ke světovým stranám... Více

Bc. Romana Gogelová
Kojení a jeho podpora (navazující workshop)
Podpora maminek ve výživě dětí mateřským mlékem je v současné době stálé více aktuální , nejen
vzhledem k narůst... Více

Ing. Petr Mühlhans
Základy zdraví aneb bosá chůze, bosé boty, nahé oblečení a přirozený pohyb
Vše, co jste kdy chtěli vědět o vhodné obuvi či oblečení, bosé chůzi či běhu a celkovému přiroz... Více

Mgr. Andrea Jakešová / Ing. Mgr. Veronika Pourová
Jsme schopni definovat zdravou výživu?
Musíme se stravovat přesně podle výživových doporučení, abychom předešli nejrůznějším onemo... Více

PharmDr. Lucia Havlíková
Jak poznat kvalitní ženšen?
Na přednášce PharmDr. Lucii Havlíkové se dozvíte, jaké jsou účinky ženšenu – nejstaršího a nejúčinnějšího adaptogenu na... Více

Mgr. Jana Kubíčková
Hořčík a jeho klíčová role v lidském organismu
Přednáška se zaměří na důležitost suplementace hořčíku v rámci udržování zdraví.Potřebu doplňovat hořčík si uvěd... Více

MUDr. Jitka Kytnarová, Ph.D.
Obezita v dětském věku
Výskyt obezity narůstá po celém světě nejen u dospělých, ale zvyšuje se i počet obézních dětí. Z většiny obézních... Více

Bc. Petra Dušková
Rodinná jóga, aneb jak se na sebe více naladit?
Přijďte si užít společnou rodinnou chvilku, která je často velmi vzácná.
Ponořme se na malý okamžik do dětského světa... Více

Dominik Horn, DiS.
Bezpečné použití AED - elektrický výboj, který zachraňuje
Včasné podání defibrilačního výboje výrazně zvyšuje šanci na přežití náhlé zástavy oběhu. S automat... Více

Mgr. Daniela Horáková, DiS.
Očista mysli a těla aneb SAUNOVÁNÍ a jeho vliv na naše zdraví
Mým cílem je během semináře poukázat na to, jak je důležité pečovat ... Více

Martin Goga
Noste svojí tvář, aneb líčení květinami v souladu s osobností"
Obsah se dolazujte :)
Bc. Lukáš Bechyně
Protidrogové primární prevence a vzdělávání (navazující workshop)
Workshop navazuje na přednášku „3 klíčové věci, které o drogách zřejmě nevíte“ je velmi... Více

Dis. Šárka Gribáčová
Léčba imunity pleti
Znáte základní správnou péči o pleť? Na workshopu se dozvíte, jaké jsou kroky k uzdravení pleti, prodiskutuje mýty v péči a imunitu krésné pleti...

Mgr. Jana Havlíčková
Hormony a jejich vliv na metabolismus
Hormony jsou chemičtí poslové v našem těle. Jsou “vyrobeny” v endokrinních žlázách, cestují... Více

Ing. Romana Šonková
Konec doby klecové
Klec je jedním z nejhorších prostředků k omezování přirozených životních projevů zvířat a symbolem průmyslových vel... Více

Alena Bernardová
Diagnostika dle tradiční čínské medicíny
Na workshopu Diagnostika dle tradiční čínské medicíny se budeme zabývat tím, jakým způsobem praktik... Více

Bc. Pavel Kosť
Cvičení s balónem tak trochu jinak
Zdravotní cvičení s balónem vám ukáže, jak... Více
Registrace
Ing. František Bednařík
Konopí ≠ Marihuana
Léčivé účinky rostlin konopí setého jsou známy již několik tisíc let a celá řada vědeckých prací tyto
účinky potvrzuje... Více

MDDr. Hana Velebilová
Jak předcházet zubnímu kazu a parodontóze?
Vysvětlíme si,  proč je důležité začít s prevencí už v dětském věku a jak lze účinným čištěním... Více

Mgr. Lucie Dlasková
Úleva nejen od bolavých zad
Naše páteř má vysoké kompenzační schopn... Více
Registrace
Dis. Šárka Gribáčová
Léčba imunity pleti
Znáte základní správnou péči o pleť? Na workshopu se dozvíte, jaké jsou kroky k uzdravení pleti, prodiskutuje mýty v péči a imunitu krésné pleti...

Festivalová taška

Na Body proběhne festivalová hra pro všechny účastníky!

Pravidla festivalové hry: obejdi pop up market a získej všechna razítka od vystavovatelů a odevzdej kartu zpátky na pokladně! Prvních 500 získá festivalovou tašku s dárky od partnerů.

Když vyplníš jméno a email, tak na závěr festivalu můžeš vyhrát dárkový balíček BODY v hodnotě 15 000 Kč (vstupy do infinit vodního a saunového světa, Voucher na jídlo Wolt, balíček BiOrganica, Goodie, Phyteneo a mnoho dalšího).

P.S. kontaktní údaj je pouze pro případ že nevydržíte do konce festivalu – Balíček Vás nemine! (žádné newslettry Vám nehrozí).

Vstup za lidovku

V ceně vstupenky máte zajištěný vstup na dva dny plné poutavých přednášek, intenzivní workshopy, pop up market a chill out zóny.

130 Kč

Fotogalerie 2019
aneb jaký to na festivalu bylo

Partneři

— Hlavní partneři
— Partneři
— Mediální partneři
— Vystavovatelé
— Partner chill out zóny
— Záštita
— Tech. partneři
Společnost Tenet byla založena v roce 1991 jako jedna z prvních reklamních agentur na našem trhu. Primárně se zabývá tiskem, grafikou a marketingem
Dodavatel barelové vody z vlastního pramene vč. jejich výdejníků. Firma byla oceněna řadou ocenění a i díky tomuto zaujímá 30% podíl na českém trhu
— Pořadatel
Prevence
od A do Z
Body Festival
19
Body Festival
20
Chceš vědět víc
– odebírej