Rádi bychom Vás pozvali k dalšímu dílu Pediatrické akademie zaměřené tentokrát na HPV, o kterém vám více prozradí tři přednášející, každý s jinou specializací.
HPV z pohledu virologie vám představí RNDr. Ruth Tachezy, Ph.D. z NRL pro papillomaviry a polyomaviry, Ústavu hematologie a krevní transfuze a Katedry genetiky a mikrobiologie, Přírodovědecké fakulty UK-Biocev. Zástupcem z oboru gynekologie je doc. MUDr. Tomáš Fait, Ph.D., Ambulance gynekologické endokrinologie a klimakterické medicíny ve Fakultní nemocnici v Motole a předsedkyně OSPDL ČLS JEP MUDr. Alena Šebková se s vámi podělí o své znalosti jakožto PLDD z Plzně.
Webinář je primárně určen praktickým dětským lékařům, pediatrům, rezidentům a mladým lékařů. Cílem vzdělávacího programu je prohlubování a zvyšování úrovně odborných znalostí, dovedností a kompetencí PLDD.
Akreditace / Vzdělávací akce je pořádaná dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK, ohodnocení: 2 kredity.
Odborný garant / MUDr. Alena Šebková, předsedkyně OSPDL ČLS JEP
Odborná záštita / Odborná společnost praktických dětských lékařů ČLS JEP
Pořadatel, organizátor / Ahou Public Relations, s.r.o.
Tato odborná akce je (částečně) sponzorována společností Merck Sharp & Dohme s.r.o.

PROGRAM / 20. 1. 2022

17.00
Zahájení
MUDr. Alena Šebková
17.05
HPV z pohledu virologie
RNDr. Ruth Tachezy, Ph.D.
17.25
HPV z pohledu gynekologie
doc. MUDr. Tomáš Fait, Ph.D.
17.45
HPV z pohledu PLDD
MUDr. Alena Šebková
18.05
Přestávka
18.10
Panelová diskuze
Přednášející s účastníky
18.40
Zakončení
MUDr. Alena Šebková
Změna programu vyhrazena
REGISTRACE ZDARMA
Přednášky jsou určeny pouze odborníkům ve zdravotnictví, tj. ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat či vydávat (lékař/lékárník).

JAK webinÁŘ SLEDOVAT?

Seminář se uskuteční v aplikaci ClickMeeting. Nejpozději dvě hodiny před začátkem webináře obdržíte emailem jedinečný odkaz ke sledování. Poradíme Vám, jak jednoduše si online seminář otevřít:
  1. Rozklikněte odkaz, který jste obdrželi
  2. Vyplňte celé své jméno (křestní, příjmení) a emailovou adresu
  3. Otevře se čekárna s odpočítáváním do začátku vysílání (V případě, že si aplikaci otevřete před začátkem webináře. Pokud webinář již běží, budete rovnou přesměrování do vysílání)
  4. Přes obrazovku budete mít přeškrtnutou ikonu zvuku. Klidněte na obrazovku, aby se zvuk zapnul.
V případě technický problémů nás neváhejte kontaktovat na následujících telefonních číslech: 737 449 393 / 724 995 632 / 603 705 911

PARTNEŘI

Mgr. Sabina Špalková / Project manager
V případě dotazů mě kontaktujte v pracovních dnech od 9.00 do 17.00 na email sabina@ahoupr.cz nebo telefonicky na +420 737 449 393 Chcete být pravidelně informováni o vzdělávacích programech? Odebírejte novinky přímo do emailu.

Mgr. Lilly Ahou Král / Director
V případě dotazů na partnerství mě kontaktujte na email lilly@ahoupr.cz